žogs Pērtiķis Kungi draudzīgi võrumaa korvpall tulemused Kas atbilst Eluzīvs Sortie

VKÜ – Võrumaa Kurtide Ühing » EKSL 3X3 KORVPALL

korvpall - Explore | Facebook

Võrumaa Koolispordi Ühendus | Facebook

Võrumaa Spordiliit - Võru Spordiseltsi Kalev meister korvpallis 2018 on  OSULA! 6 meeskonnaga turniiril said medalile veel Parksepa SK/Võru ja SK  Urvaste! Meistermeeskonnas mängisid Andre Treial, Kauri Täht, Tanel Treial,  Tanel Täht,
Võrumaa Spordiliit - Võru Spordiseltsi Kalev meister korvpallis 2018 on OSULA! 6 meeskonnaga turniiril said medalile veel Parksepa SK/Võru ja SK Urvaste! Meistermeeskonnas mängisid Andre Treial, Kauri Täht, Tanel Treial, Tanel Täht,

Võrumaa Spordiliit - Kuudepikkune korvpalliturniir on saanud tänasega lõpu  - Võru maakonna meistriks krooniti Parksepa SK/Võru meeskond, kuhu kuulusid  Phil-Benjamin Paju, Andre Treial, Juss Jürisaar, Elari Laine, Roland  Mikson, Richard Jõgi, Markus
Võrumaa Spordiliit - Kuudepikkune korvpalliturniir on saanud tänasega lõpu - Võru maakonna meistriks krooniti Parksepa SK/Võru meeskond, kuhu kuulusid Phil-Benjamin Paju, Andre Treial, Juss Jürisaar, Elari Laine, Roland Mikson, Richard Jõgi, Markus

Korvpallimeistrikad jätkusid... - Võrumaa Koolispordi Ühendus | Facebook

Sportland 3×3 sarja Võrumaa etapp 2020 – Basket3x3.ee

Võrumaa Spordiliit - Võru Spordiseltsi Kalev meister 2015 korvpallis on  PARKSEPA SK/VÕRU meeskond! Tulemused: https://goo.gl/V5vZ3T | Facebook
Võrumaa Spordiliit - Võru Spordiseltsi Kalev meister 2015 korvpallis on PARKSEPA SK/VÕRU meeskond! Tulemused: https://goo.gl/V5vZ3T | Facebook

VKÜ – Võrumaa Kurtide Ühing » EKSL KORVPALL MV

Kalev/Cramo alistas kindlalt tabeli viimase KK Võru - Korvpall - Postimees  Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Kalev/Cramo alistas kindlalt tabeli viimase KK Võru - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Kalev/Cramo alistas kindlalt Võru - Korvpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
Kalev/Cramo alistas kindlalt Võru - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Ajakava ja tulemused

TTÜ/Kalevil jäi Võru vastu napilt sajast punktist puudu - Korvpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
TTÜ/Kalevil jäi Võru vastu napilt sajast punktist puudu - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Uudised - Sportland 3x3 Võrumaa etapp tõi korvpalliväljakule üle 60 noore

Tartu Ülikool teenis Võrus Läti meeskonna vastu valusa kaotuse - Eesti-Läti  liiga - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja  välismaalt
Tartu Ülikool teenis Võrus Läti meeskonna vastu valusa kaotuse - Eesti-Läti liiga - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Uudised - Võrumaa meistriks krooniti Parksepa SK/Võru

Uudised - Saku II liiga: meeskondlikult mänginud Keila ja Võrumaa teenisid  kindlad võidud
Uudised - Saku II liiga: meeskondlikult mänginud Keila ja Võrumaa teenisid kindlad võidud

Võrumaa Spordiliit

VKÜ – Võrumaa Kurtide Ühing

Võrumaa Spordiliit - Kõik Võru maakonna 5 omavalitsust olid tänaseks pannud  välja oma töötajatest koosneva korvpallimeeskonna, et Kuldres toimunud  turniiril välja selgitada, kes neist sellel alal kõige tegijam on. Maakonna  meistriks krooniti
Võrumaa Spordiliit - Kõik Võru maakonna 5 omavalitsust olid tänaseks pannud välja oma töötajatest koosneva korvpallimeeskonna, et Kuldres toimunud turniiril välja selgitada, kes neist sellel alal kõige tegijam on. Maakonna meistriks krooniti

VKÜ – Võrumaa Kurtide Ühing » EKSL KORVPALL

Võrumaa Spordiliit - Võru maakonna meister 2017 korvpallis on SK Urvaste!  Finaalmängus alistati eelmise aasta meistermeeskond Parksepa SK/Võru  tulemusega 76:64. Kolmanda koha saavutas Sõmerpalu I meeskond. Tulemused:  https://goo.gl/zYU7AN | Facebook
Võrumaa Spordiliit - Võru maakonna meister 2017 korvpallis on SK Urvaste! Finaalmängus alistati eelmise aasta meistermeeskond Parksepa SK/Võru tulemusega 76:64. Kolmanda koha saavutas Sõmerpalu I meeskond. Tulemused: https://goo.gl/zYU7AN | Facebook

Kalev/Cramo võitis kindlalt TTÜ/Kalevi duubelmeeskonda, Rock alistas Võru -  Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Kalev/Cramo võitis kindlalt TTÜ/Kalevi duubelmeeskonda, Rock alistas Võru - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt